Výlet na Klapy a Bystriansky hrad
Ahojte,
ako ste si niektorí už všimli, na WA skupinke CVX Fíha, je tu
Výlet na Klapy a Bystriansky hrad
Kedy, kde:
Stretávame sa o 9:00 v Udiči pri kostole sv. Matúša. Ak máte záujem, o 8:00 je tam sv. omša.
So šoférmi si potom odložíme autá na konci trasy pod Bystrianskym hradom.
Kam:
Pôjdeme na Klapy, známu aj ako Cigánka.
Fakultatívne kto by si chcel trochu škriabať po skalách, je možnosť zájsť na puklinovú jaskyňu Dzedova ric, je trochu pod vrcholom, zachádzka na 15 minút tam -fotka – a späť.
Z vrchu sa odoberieme smerom Bystriansky hrad, cestou opekanie pri studničke, ešte pred hradom.
Ak nám bude málo, zájdeme autami do Manínskej tiesňavy oproti.
Doprava:
Pôjdeme vlastnou dopravou autami, takže šoféri sú vítaní.
Stravovanie:
Po vlastnej osi. Cestou pri studničke Sklepité, opečieme 🙂 Ak si nechcete opekať, stravu so sebou, lepákov nie je nikdy dosť.
Prihlasovanie na výlet:
Všeobecná diskusia o výlete bude prebiehať vo wocapovej skupinke. Napr. o odvoze a pod. Napíšte, pridám vás.
Hláste sa do stredy 10.6.2026 do 21:59:57, potrebujeme sa lepšie zorganizovať.
Spôsoby prihlásenia:
1. Zapíš sa do excelu v skupinke
2. Napíš mne cez Wocap – 0911 259 408
3. Napíš mne cizmarik.juraj@gmail.com
Zoznam účastníkov nájdete už teraz v popise skupinky vo wocape – preklikaj sa cez informácie o skupinke, je tam odkaz na excel, alebo napíš email.
Za CK CVX Pútnici,
Ďuri a Lenka
