Spoločenstvo kresťanského života CVX a 
Spoločenstvo Ladislava Hanusa 
všetkých manželov aj s deťmi srdečne pozývajú na
 
Duchovnú obnovu "Manželstvo v Pánovi",
 
ktorá sa uskutoční 19.-21. apríla 2013
v Belušských Slatinách v centre Rodinkovo.
 
Duchovn obnova Manelstvo
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Prednášajúci: Claire a William Newtonovci z Veľkej Británie
 

Aktuálny stav: Kapacita miest na Duchovnú obnovu je už naplnená, môžete sa prihlásiť už len ako náhradnik.
Duchovná obnova Manželstvo v Pánovi

Spoločenstvo kresťanského života CVX a 
Spoločenstvo Ladislava Hanusa 

pozývajú svojich stretkáčov a členov v stave manželskom na
 
Duchovnú obnovu "Manželstvo v Pánovi",

ktorá sa uskutoční 5.-7. októbra, 2012
v Belušských Slatinách v centre Rodinkovo.

Prednášajúci: Claire a William Newtonovci z Veľkej Británie

William patrí medzi najlepších profesorov teológie na Medzinárodnom teologickom inštitúte v Trumau. Claire sa venuje rodine. Majú 5 detí, tie školopovinné "homeschoolujú". 

Život manželov Newtonovcov je povzbudivým svedectvom ako žiť kresťanské manželstvo v dnešnom svete v Pánovi. Ich dôvera v Boha, nielen v každennosti, ale v ťažkostiach ako je strata dieťaťa... bola pre mnohých podnetom k obráteniu, či prehĺbenie ich viery. 

Family Newton

Duchovná obnova bude v angličtine s prekladom do slovenčiny. Po prednáškach bude priestor na silencium s možnosťou osobnej modlitby, zdieľania s manželským partnerom, sv. spovede, rozhovoru s kňazom alebo prednášajúcimi. 

Služba kňaza: Bernard Mišovič Sj

Non-stop modlitebná služba: Kontemplatívne sestry Redemptoristky v Kežmarku sa budú za účastníkov duchovnej obnovy nepretržite modliť. Ak máte konkrétny úmysel, za ktorý chcete, aby sa modlili, napíšte im na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. a do predmetu uveďte "DO - manželia".

Na duchovnú obnovu môžete prísť aj s deťmi akéhokoľvek veku (cca od 2 týždňov nahor :). Počas prednášok sa o deti postarajú školení animátori. Je možnosť prísť aj s vlastným animátorom, v tom prípade je potrebné za neho uhradiť plnú cenu za ubytovanie a stravu.

Duchovná obnova začne v piatok večer o 18:30 sv. omšou (v prípade nutnosti, je možné dohodnúť sa aj na príchod v sobotu ráno). Stravovanie je zabezpečené počas celej duchovnej obnovy, začína v piatok večerou, končí v nedeľu obedom. Sladkosti a koláčiky z Vašej kuchyne sú však veľmi vítané! :)
 
Cena:
Cena pre manželský pár: 80 EUR
Cena pre 1 dieťa s nárokom na samostané lôžko a detskú stravu: 28 EUR
Cena pre 1 dieťa s nárokom na detskú stravu: 10 EUR
Dieťa bez nároku na lôžko a stravu zdarma.
 
REGISTRÁCIA je možná do 10.septembra 2012 TU.
Vaša registrácia bude platná až po uhradení ceny za duchovnú obnovu na č.ú. CVX: 2906917455/0200, do poznámky, uveďte DO+Vaše meno.
Ak si nemôžete dovoliť uhradiť plnú sumu, budeme radi, ak sa napriek tomu prihlásite a zaplatíte, koľko je vo Vašich možnostiach.
Ak si môžete dovoliť prispieť o pár EUR viac a tak pomôcť rodinám, ktorí by práve kvôli cene nemohli prísť na Duchovnú obnovu, budeme Vám veľmi vďační! 
 
V prípade akýchkoľvek otázok, prosím, píšte na adresu Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (CVX), alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. (SLH).

Príďte si vypočuť svedectvo a slová manželov Newtonovcov. Ale hlavne: nechajte pôsobiť vo Vašom manželstve Pána, aby v ňom bol prítomný tak ako na svadbe v Káne Galilejskej a premieňal každý problém, nedostatok a smútok na víno radosti, lásky a pokoja.

Tešíme sa na Vás :)
CVX+SLH